Останнім часом склалася складна ситуація щодо заборгованості за послуги централізованого водопостачання та водовідведення населення громади перед КП при Підгайцівській сільській раді. Сума боргу за надані послуги станом на 01 червня 2021 року склала 262,0 тис.  грн.

Директор КП Михайло Котов під час позачергової сесії звернувся до сільського голови та депутатського корпусу з проханням розглянути питання щодо припинення централізованого водопостачання абонентам, які не сплачують за надані послуги та не мають укладених договорів.

Відповідно до Закону України "Про місцеве самоврядування в Україні", було прийняте рішення № 8/30, згідно якого:

До 1 серпня 2021 року боржникам будуть надіслані повідомлення про суму боргу та попередження про припинення водопостачання з 1 вересня 2021 року в разі несплати заборгованості.

У разі не укладання договорів на централізоване водопостачання та водовідведення до 1 вересня 2021 р., такі абоненти також будуть відключені.

Попереджаємо, що повторне підключення платне та складає 800 грн. відповідно до рішення №7/43 від 25 травня 2021 року.

Рішенням 8-ї позачергової сесії  споживачам, також, рекомендовано до кінця поточного року встановити прилади обліку води (лічильники), адже з нового 2022 року, тим, хто не матиме лічильників, тариф буде розрахований за підвищеними ставками.