Привітання сільського голови з Днем Конституції України

Дата: 25.06.2021 15:50

Шановні мешканці Підгайцівської громади!

Прийміть найщиріші вітання з нагоди 25-ї річниці Конституції України!

Прийняття Основного Закону ознаменувало закріплення нашої незалежності, навіки закарбувало волю українського народу жити у власній суверенній, соборній державі, сприяло підвищенню міжнародного авторитету України на світовій арені.

Конституція наголошує на абсолютній цінності людини, її життя та здоров'я, честі й гідності, недоторканності та безпеки.

Нехай ця урочиста подія сповнює Вас натхненням, спонукає до нових ідей та їх успішної реалізації у професійній діяльності.

Бажаємо Вам міцного здоров’я, добробуту і затишку у ваших родинах, високих досягнень, звершення усіх життєвих задумів, невичерпної енергії та творчої наснаги для подальшої плідної праці на благо українського суспільства та нашої громади!

Зі святом!

Миру Вам, добра і щастя!