Планово-бюджетна комісія Підгайцівської сільської ради рекомендувала важливі питання на розгляд сесії

Дата: 24.06.2021 11:20

23 червня 2021 року в приміщенні сільської ради с. Підгайці відбулось засідання планово - бюджетної комісії Підгайцівської сільської ради у складі: голови комісії – Святослава Карбовського, членів комісії: Леоніда Гроголя, Лариси Ляшук, Михайла Котова, Олександра Шевчука, Віталія Заремби, секретаря – Світлани Зінкевич.

На засіданні, також були присутні заступник сільського голови Олександр Бляшук, начальник відділу освіти, культури, молоді та спорту Жанна Скороход.

Порядок денний засідання № 6 постійної планово-бюджетної комісії Підгайцівської сільської ради містив такі основні питання:

1. Про порядок денний засідання постійної планово-бюджетної комісії (інформував Святослав Карбовський).
2. Про виділення коштів у сумі 250,0 тис. грн. на оплату комунальних послуг (велике витрачання електроенергії в період використання кисневих установок) для Луцької центральної районної лікарні.   3. Про виділення коштів у сумі 2100,0 тис. грн. на капітальний ремонт фасаду з утепленням будівлі Романівського ЗДО «Сонечко». 4. Про виділення коштів у сумі 3500,0 тис. грн. на капітальний ремонт Вишнівського ЗДО. (Проєкт  2019 року, нині пройшов експертизу, передбачає заміну покрівлі, укріплення стін, утеплення). 5. Про виділення коштів на благоустрій територій Звірівського ЗДО «Сонечко» (огорожа, майданчик, доріжка) та Лищенського ЗДО «Іскринка» (резинове покриття майданчика, дах) - інформував заступник сільського голови  Леонід Гроголь.

6. Облаштування інклюзивно-ресурсної кімнати у Лищенському ЗЗСО -  500,0 тис. грн.

7. Про прийняття основних засобів КП при Підгайцівській  сільській раді на баланс Підгайцівської сільської ради.

8. Про затвердження розпоряджень сільського голови у міжсесійний період.

9. Про введення додаткових штатних одиниць (різноробочих) в закладах освіти (інформувала Жанна Скороход). Зокрема комісія рекомендувала виділити 3,5 ставки на ЗЗСО і 1,5 ставки на ЗДО.
10. Виділення додаткових коштів на придбання оргтехніки на бібліотечні заклади – 70,0 тис. грн.

8. Різне.

Заслухали начальника відділу освіти, культури, молоді та спорту Жанну Скороход про використання коштів на ремонти у закладах ЗДО та ЗЗСО Підгайцівської сільської ради, зокрема на ЗДО Піддубці – поточний ремонт туалету ясельної групи, ремонт підлог у ЗЗСО, благоустрій територій шкіл.

Всі необхідні проєкти рішень були рекомендовані на розгляд сесії.