Відбулось засідання комісії з питань захисту прав дитини

Дата: 23.06.2021 11:31

23.06.2021 під головуванням заступника голови Підгайцівської сільської ради Олександра Бляшука відбулось засідання комісії з питань захисту прав дитини.

У засіданні взяли участь члени комісії та запрошені.

Комісія розглянула ряд питань, віднесених до повноважень служби у справах дітей сільської ради, серед яких:

1. Про надання повної цивільної дієздатності неповнолітньому Д.
  2. Про надання дозволу на вчинення правочину щодо нерухомого майна.
  3. Про надання висновку щодо доцільності (недоцільності) позбавлення батьківських прав Г. Відносно малолітніх дітей Г.
  4. Про затвердження індивідуальних планів соціального захисту 3 дітей-сиріт, дітей, позбавлених батьківського піклування.

Також на комісії обговорювали зі старостами необхідність посилення контролю у старостатах за дітьми у літній період у зв’язку з купаннями у водоймах без нагляду дорослих. Звернення уваги та підвищення контролю за сім’ями з дітьми без реєстрації місця проживання.

За результатами розгляду питань порядку денного були винесені важливі рішення в інтересах дітей та взяті на контроль до їх повного виконання.

Інформує: начальник Служби у справах дітей Наталія Матвіюк.