У Підгайцях вшанували пам’ять жертв Другої світової війни

Дата: 22.06.2021 16:49

22 червня, у День скорботи та вшанування пам’яті жертв Другої світової війни, голова Підгайцівської сільської ради Юрій Семенюк спільно з директором КП Михайлом Котовим, представниками сільської ради поклали квіти та хвилиною мовчання вшанували тих, хто став жертвою війни.

Покладання квітів відбулося в с. Підгайці, у підніжжя пам’ятника загиблим воїнам-односельчанам.

Юрій Семенюк звернувся до присутніх зі словами: - "Ми зібралися сьогодні у День скорботи та вшанування пам’яті жертв у Другій світовій війні, щоб згадати тих, хто загинув на фронтах, віддав своє життя, щоб ми жили щасливо. Ми вшановуємо подвиг українського народу, засвідчуємо повагу до борців проти нацизму......".