Вітання сільського голови з Днем медичного працівника

Дата: 19.06.2021 23:31

Дорогі наші медичні працівники! Всі ті, до кого кожний з нас звертається з моменту свого народження і протягом усього життя!

Прийміть найщиріші вітання із професійним святом -  Днем медичного працівника та слова глибокої вдячності за вашу благородну працю.

Це світле свято наших лікарів, фельдшерів, медсестр, санітарок і лаборантів, всіх тих, хто охороняє здоров'я жителів нашої громади. Від кожного з вас, вашої уваги, терпіння, самовіддачі, залежить життя багатьох людей.

Сьогодні,  в непростих умовах  пандемії та реформування медичної галузі, ви стійко та сумлінно рятуєте життя людей, лікуєте, ведете профілактичну роботу та залишаєтесь вірні своїй справі. Низький уклін Вам за вірність благородному покликанню і обов'язку.

Щиро бажаю усім, хто турбується про здоров'я і життя громадян, міцного здоров'я, терпіння, мужності, завзяття, творчої наснаги та гарного настрою.

Нехай праця на благо здоров’я людей завжди приносить вам радість і задоволення.

Зі святом! Щастя Вам і добра!

З повагою,

Юрій Семенюк