Оголошення про скликання восьмої позачергової сесії Підгайцівської сільської ради

Дата: 18.06.2021 09:38

Восьма позачергова сесія Підгайцівської сільської ради VIII скликання

відбудеться 24 червня 2021 року о 14:00 годині у приміщенні будинку культури

с. Підгайці, вул. Шкільна, 28

Порядок денний позачергової сесії  № 8 Підгайцівської сільської ради восьмого скликання:

1. Про затвердження порядку денного позачергової восьмої сесії Підгайцівської сільської  ради восьмого скликання.
  2. Про розгляд депутатських запитів.
  3. Про затвердження плану роботи Підгайцівської сільської ради на ІІ-ге півріччя 2021 року.
  4. Про внесення змін до рішення Підгайцівської сільської ради «Про бюджет сільської територіальної громади  на 2021рік» від 24.12.2020 №3/7.
  5. Про затвердження розпоряджень сільського голови прийнятих в міжсесійний період.
  6. Про надання дозволу на розроблення  детального плану території.
  7.  Про надання дозволу на затвердження детального плану території.
  8. Про надання дозволу на розроблення проекту відведення  земельної  ділянки для будівництва та обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд.
  9. Про  надання дозволу  на розроблення проекту  відведення земельної ділянки  для ведення  особистого селянського господарства.
  10. Про  надання дозволу  на розроблення проекту  відведення земельної ділянки  для ведення  індивідуального садівництва.
  11. Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність.
  12. Про надання дозволу на розроблення технічної документації із  землеустрою щодо встановлення меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) для передачі в приватну  власність.
  13. Про затвердження технічної документації із  землеустрою щодо встановлення меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) для передачі в приватну  власність.
  14. Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки цільове призначення якої змінюється.
  15. Про оренду земельних ділянок.
  16. Про надання дозволу на переведення садового будинку у житловий.
  17. Про надання дозволу на виготовлення технічної документації щодо інвентаризації земельної ділянки комунальної власності.
  18. Про надання дозволу на виготовлення паспорта прив’язки тимчасової споруди.
  19. Про присвоєння назв вулицям на території Підгайцівської сільської ради.
  20. Про недопущення закриття стаціонарних поштових відділень «Укрпошти» у Волинській області.
  21. Про надання дозволу на розробку проектно-кошторисної документації на рекультивацію сміттєзвалища у с. Веснянка Луцького району Волинської області.
  22. Про прийняття основних засобів КП при Підгайцівській сільській раді на баланс Підгайцівської сільської ради.
  23. Про перенесення фельдшерсько-акушерського пункту с. Воротнів.
  24. Про внесення змін до рішення сільської ради від 15.12.2021 №2/8 «Про утворення виконавчого комітету Підгайцівської сільської ради восьмого скликання,  затвердження персонального та кількісного складу виконкому».
  25. Про затвердження Програми підтримки громадських ініціатив жителів Підгайцівської територіальної громади «Бюджет участі 2021».
  26. Про призупинення освітньої діяльності Вишнівської початкової школи  Підгайцівської сільської ради Луцького району Волинської області.
  27. Різне.