Успішно атестувалися творчі колективи Підгайцівської територіальної громади

Дата: 16.06.2021 13:26

15 червня 2021 року в будинку культури с. Підгайці відбулась чергова атестація на підтвердження звання «народний» («зразковий») колективам Підгайцівської територіальної громади.

Свої творчі програми представили:

• Народний аматорський вокальний колектив народної пісні «Терниця» (керівник Бондар Тамара)

• Зразковий аматорський танцювальний ансамбль "Вишиваночка" (керівник Наталія Костенко).

• Народний аматорський хоровий колектив "Лищани" (керівник Наталія П'ятачук).

• Народний аматорський вокальний колектив народної пісні «Горлиця» (керівник Ярмолюк Тетяна).

• Зразковий аматорський хореографічний коллектив «Гармонія».

• Заслужений народний ансамбль пісні і танцю України «Колос» (керівник - Ігор Степанюк)

Атестаційна комісія була представлена у складі 5 чоловік на чолі з директором Обласного науково-методичний центру культури Любов'ю Рожновою.

Заступник сільського голови Валентин Приходько після спілкування з комісією зазначив, що колективи продемонстрували належний художній рівень і виконавську майстерність вокально-хорового мистецтва, цікаву режисерську та акторські роботи, сценічну культуру, мають оновлений репертуар та хорошу матеріальну базу та успішно пройшли атестацію.

Дякуємо ВО директора КЗ "Центр культури, туризму, молоді та спорту" Підгайцівської сільської ради Тетяні Ковжук за організацію заходу та керівникам колективів за відмінну роботу.