У Підгайцівській громаді визначили найспортивніших мешканців

Дата: 14.06.2021 20:45

Спортивне свято Підгайцівської громади пройшло весело та активно. Близько 100 учасників змагалися за першість громади у 7 видах: риболовлі, шашок, пляжного волейболу, жиму гирі, сімейних естафетах, дартсу, перетягування канату.

За підсумками турнірної таблиці у громаді визначили найспортивнішу команду, яка й представлятиме Підгайцівську громаду на обласному етапі змагань, які запланували на початок липня. Отож, у загальнокомандному обліку

1 місце  - здобула команда Лищенського старостинського округу (староста Олена Голубович),

2 місце – команда села Підгайці (капітан команди – Олександр Бажул),

3 місце – збірна Піддубцівського старостинського округу (староста Олександр Романюк).

За крок до п'єдесталу зупинились спортсмени Романівського старостинського округу – їм забракло пів бала.

Найраніше змагання розпочали рибалки – по одному представнику із кожного старостату Підгайцівської громади, які з 7 години і до 12.00 намагалися наловити найбільше риби. Після контрольного зважування визначились лідери:

1 місце – Олександр Куць (вага улову -1кг 830 грам), Липинський старостинський округ;

2 місце - Чиж Олександр, Борохівський старостинський округ;

3 місце -  Максимюк Володимир, с. Підгайці.

Змагання із шашок відбувалися у приміщенні Лищенського будинку культури, де за результатами кількох партій визначили переможців:

1 місце - Сергієнко Тетяна, Крисак Леонід, с. Підгайці;

2 місце - Кушнір Василь, Злодюшко Анна, Піддубцівський старостинський округ;

3 місце - Наталя Мосіюк, Олександр Шкорупський, Лищенський старостинський округ.

У змаганнях із дарцу місця розподілилсь так:

1 місце - Василечко Ірина, Тимощук Іван, с. Підгайці;

2 місце - Таня Ярмолюк, Ярмолюк Олександр, Романівський старостинський округ;

3 місце - Наумчук Олександр Сергійович, Новосад Світлана Андріївна, Липинский старостинський округ;

У Конкурсі «Мама, тато, я – спортивна сімя» важливо було не лише продемонструвати спортивну підготовку, а й проявити командну злагодженість, що додало балів переможцям. Результати конкурсу такі:

1 місце - Іванчук Сергій, Світлана та Максим, Лищенський старостинский округ;

2 місце - Машкерук Віталій, Оксана та Нестор, Липинський старостинський округ;

3 місце - Ірина Кальнюк Сергій Кальнюк Назар Кальнюк, Романівський старостинський округ;

У жимі гирі найкращим став силач із Піддубців, який підняв її 50 разів. Загальний рейтинг виглядає так:

1 місце - Тупайло Олександр, Піддубцівський старостинський округ;

2 місце – Никитюк Олексій, Лищенський старостинський округ;

3 місце -  Дроздюк Михайло, Борохівський старостинський округ.

Найбільше глядачів та емоцій зібрали змагання із перетягування канату. Найзапекліша боротьба була між командами Лища та Підгайців, вони на рівні йшли до останнього раунду. Результати змагання такі:

1 місце – Лищенський старостинський округ (Кравчик Ігор, Карпюк Геннадій, Стасюк Юрій, Муляр Іван, Лошак Іван, Лошак Олександр, Генелюк Едуард, Яспинський Олександр);

2 місце – с.Підгайці (Тимощук Тарас, Кондратьєв Вадим, Сергієнко Валерій, Шевчук Венедикт, Рундюк Андрій, Савін Микола, Ліщина Вадим, Удот Павло);

3 місце – Романівський старостинсткий округ (Левчук Сергій, Шеремета Віктор,  Шеремета Назар,  Александров Сергій, Шульгач Юрій, Пекарський Олександр ,  Мартинюк Володимир, Костюк Олександр).

У змаганнях із пляжного волейболу визначились переможці:

1 місце – Лищенський старостинський округ (Обертас Сергій, Мельник Андрій);

2 місце – с. Підгайці (Ліщина Андрій, Касянчук Віталій);

3 місце – Хорлупівський старостинський округ (Щербачук Віталій, Корнійчук Андрій, Корнійчук Олександр.

На завершення фестивалю фізкультури та спорту усі переможці отримали кубки та дипломи, а голова Підгайцівської сільської ради Юрій Семенюк побажав усім учасникам змагань бадьорості духу та перемоги команді громади на обласних змаганнях.

Заступник голови сільради Валентин Приходько розповів, що до першості області команда буде готуватись ґрунтовно, оскільки потрібно буде не тільки набрати спортивної форми, а й придбати для усіх учасників від Підгайцівської громади однаковий спортивний одяг та забрендувати його у «корпоративні» кольори. Такі умови участі передбачені положенням про обласний спортивний фестиваль.

«Попри те, що погодні умови сьогодні були не дуже сприятливі, нам вдалося провести гарне спортивне свято, яке об’єднало усю громаду. Приємно було бачити, що на фестиваль приходили сім’ями, активно вболівали та розважалися.

Сподіваюся, карантинні умови дозволять нам проводити масові заходи та знайомити між собою усіх мешканців Підгайцівської громади, яка від осені об’єднала 20 сіл, деякі з яких навіть відносились до іншого району. Гасло нашої громади «Сила – в об’єднанні», тому й працюємо над цим» - підсумував посадовець.