Про внутрішню систему забезпечення якості освіти у школі говорили в ході семінару у стінах Підгайцівського НВК

Дата: 10.06.2021 11:39

8 червня у стінах Підгайцівського НВК "ЗОШ І-ІІІ ступенів-гімназія" відбувся семінар для директорів та заступників закладів загальної середньої освіти  нашої громади на тему «Внутрішня система забезпечення якості освіти у школі».

Під час семінару комунікували  про важливі аспекти розбудови якісного закладу освіти, систему компонентів та процедур, що забезпечують   якість освітнього процесу.

Світлана Зінкевич, директор КУ «Центр професійного розвитку педагогічних працівників Підгайцівської сільської ради» розповіла про напрямки, вимоги, критерії та індикатори, на яких базується самооцінювання навчального закладу. Надано практичні поради щодо алгоритму розбудови та документації  для розвитку внутрішньої системи забезпечення якості освіти.

Особливу увагу приділили самооцінюванню  управлінських рішень.

Надалі, такі семінари будуть проводитися систематично, адже розбудова внутрішньої системи якості освіти – запорука якісної школи.