Запрацювала безоплатна «гаряча лінія» підтримки батьків після пологів 0 800 500 313

Дата: 10.06.2021 10:52

7 червня заcтупник Міністра соціальної політики Борис Лебедцов взяв участь у презентації проекту та запуску «гарячої лінії» підтримки батьків після пологів за участю Урядового уповноваженого з питань гендерної політики Катерини Левченко, про це повідомили на офіційному сайті Волинської ОДА.

«Гарячу лінію» започаткувала Громадська організація «Клуб підтримки вагітності та материнства «Лада» в межах проекту «Європейський Союз для сталості громадянського суспільства в Україні», що впроваджується ІСАР Єднання за фінансової підтримки Європейського Союзу.

«Для всебічного та гармонійного розвитку дитини потрібна сім’я, у якій формуються позитивні емоційні стосунки, забезпечуються догляд та виховання відповідно до віку, індивідуальних потреб і можливостей дитини, вибудовуються її світогляд та моральні орієнтири, формуються уміння та навички, необхідні для успішної соціалізації», - наголосив заступник Міністра.

За словами Бориса Лебедцова, розвиток сімейних форм виховання є пріоритетним завданням Мінсоцполітики, яке вживає заходів для популяризації важливості виховання та розвитку дитини у сім’ї, ролі територіальної громади у забезпеченні найкращих інтересів дитини, неприпустимості розлучення дитини з батьками через особливості її розвитку, негативних наслідків інституційного догляду та виховання для дитини і суспільства в цілому.