Для всіх закладів освіти, бібліотек громади закупили канцелярію на наступний навчальний рік

Дата: 09.06.2021 11:19

Заклади освіти Підгайцівської громади розпочали підготовку до нового навчального року

Відділом освіти, культури, молоді та спорту Підгайцівської ТГ було закуплено набори канцелярії для 13 шкіл, 10 садочків та 14 бібліотек громади загальною вартість понад 100 тис. грн. у відповідності до заявлених потреб.

Таким чином,  діти, вчителі та працівники бібліотек у новому навчальному році матимуть все необхідне для використання в освітньому процесі.

Ці набори доставлені у всі заклади освіти та бібліотеки громади.

Заступник сільського голови

Валентин Приходько наголосив на тому,   що необхідно дбати про те, щоб освітнє середовище   навчальних закладів було оновлене, а працівники   закладів були забезпечені всім необхідним для   продуктивної роботи.