Школярі Підгайцівської громади їздили до Баєва на туристичний зліт

Дата: 08.06.2021 09:43

Минулого тижня у селі Баїв відбувся III відкритий туристсько-спортивний зліт-змагання серед учнівської молоді Боратинської громади. Щоб продемонструвати майстерність у різних туристичних дисциплінах з’їхалися понад 100 школярів з одинадцяти команд. Цьогоріч до спортсменів з Боратинської громади приєдналися колеги із села Гаразджа Підгайцівської громади, про що повідомили на офіційному сайті громади. Більше 100 школярів з'їхалися до Баєва на туристичний зліт (ФОТО, ВІДЕО) | Боратинська сільська рада (ukraina.org.ua)

Підгайцівську громаду представляла Команда учнів ЗОШ І-ІІ ст. с. Гаразджа у кількості 8 чоловік під керівництвом вчителя фізичної культури Феша О. В.

Як повідомляє пресслужба Боратинської громадим, впродовж трьох днів школярі жили у наметовому містечку, яке розмістилося в урочищі «Джерело». Для дітей підготували насичену спортивну програму – туристичні змагання, крос, веслування на байдарках, а ще конкурс художньої самодіяльності, екскурсію до місцевого клубу-музею та справжні туристські розваги біля вогнища.

За підсумками трьох днів ІІІ Відкритого туристсько-спортивного зльоту- змагань серед учнівської молоді, наші спортсмени продемонструвати такі результати:

1. Дистанція «Велокрос». Юнаки: Качковський Владислав (Гаразджа) - 2 місце.

2. Комплексний залік по 2-х дистанціях велосипедного туризму, хлопці: Гушинець Василь (Гаразджа) - 3 місце.

3. Особисті змагання зі спортивного орієнтування на дистанції «Лабіринт»: Януль Тарас (Гаразджа) - 2 місце.

4. Командні змагання з пішохідного туризму на дистанції «Смуга перешкод»: Качковський Владислав, Феш Тетяна, Януль Тарас, Костюк Андрій (Гаразджа)- 3 місце.

5. Змагання з водного туризму: Костюк Андрій, Качковський Владислав (Гаразджа) - 1 місце; Симонович Давид, Януль Тарас (Гаразджа) - 3 місце.

Керівництво Підгайцівської ТГ долучилось до фінансування та забезпечення транспортування учасників змагань.

Вітаємо переможців та призерів змагань. Дякуємо батькам та адміністрації школи за підтримку. Бажаємо всім яскравого і насиченого літа!

Туристичний зліт на Волині: 120 дітей змагалися за першість - YouTube