Колективи Підгайцівської громади активно підтримали рух за екологічну безпеку

Дата: 08.06.2021 09:20

26-28 травня 2021 на базі Волинського обласного еколого-натуралістичного центру Волинської обласної ради відбувся обласний огляд-конкурс екологічних театрів «У світі екологічних проблем» (онлайн формат), з метою активізації екологічного руху, виявлення, поширення нетрадиційних форм роботи учнівських колективів у русі за екологічну безпеку, пошуку, розвитку талантів та обдарувань.
У заході взяли участь 19 колективів, які презентували глядачу і журі свої театральні здібності, про що повідомили на офіційній сторінцйі у фейсбук Волинського обласного еколого-натуралістичного центру.

Під час виступів команди показали відмінний рівень підготовки. Високою виконавською майстерністю, сценічною культурою вирізнялись виступи колективів «Чайка» Згоранської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів Любомльської районної ради, «Дівчатка-малятка» Підгайцівського дошкільного навчального закладу «Малятко» Луцького району Волинської області, зразкової театральної студії «Нова зірка» комунального закладу «Луцька загальноосвітня школа І-ІІ ступенів № 11-колегіум Луцької міської ради», «Сцена» Володимир-Волинського навчально-виховного комплексу «Загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №3-ліцей» Володимир-Волинської міської ради Волинської області.
Посилання на наказ Про підсумки обласного огляду-конкурсу екологічних театрів "У світі екологічних проблем": https://drive.google.com/.../1HMyYDlcXRc8DVkN3Jhs.../view...

Згідно зазначеного наказу, також, дипломами управління освіти і науки облдержадміністрації були відзначені:

1. Театр «Еколог» загальноосвітньої школи I-III ступенів села Воротнів (керівники: Тетяна Щебетюк, Олена Лисенко, Катерина Нікітчук);
  2. Екологічний театр «Щит надії» загальноосвітньої школи I-II ступенів села Гаразджа Волинської області Луцького району (керівник Віталія Драницька);
  3. Драматичний колектив «Маски» загальнооосвітньої школи I-III ступенів села Лище (керівник Світлана Редько);
  4. Театр «Чисте довкілля» Підгайцівського навчально-виховного комплексу «ЗОШ I-III ступенів-гімназія» (керівник Наталія Мацех);Екологічний театр «ETERNITY» загальноосвітньої школи I-III ступенів села Піддубці (керівник Алла Тодорович).