Заклади освіти Підгайцівської громади розпочали підготовку до нового навчального року

Дата: 04.06.2021 15:41

Ось і закінчився навчальний рік. Відлунали останні дзвоники у закладах освіти громади. Розпочався період канікул.

Для дітей це, звісно, час відпочинку та нагода набратися сил та здоров’я для наступного навчального року.

Для відділу освіти, культури, молоді та спорту та керівництва закладів освіти розпочинається період підготовки до нового навчального року. Заступник сільського голови Валентин Приходько наголосив на тому, що потрібно подбати, щоб освітнє середовище навчальних закладів було оновлене, а приміщення та території відповідали санітарним нормам та були проведені ремонтні роботи.

Відділ освіти, культури, молоді та спорту Підгайцівської сільської ради подбав про таку необхідність заздалегідь.

Для закладів освіти було придбано все необхідне для виконання ремонтних робіт та благоустрою території: фарби, шпаклівка, щітки, мітла, валики, віники, рукавиці та інше приладдя.

Ці набори невдовзі будуть доставлені у всі заклади освіти громади.