Вітаємо переможців та учасників обласного огляд-конкурсу екологічних театрів «У світі екологічних проблем» з Підгайцівської громади

Дата: 04.06.2021 12:50

26-28 травня 2021 року проходив обласний огляд-конкурс екологічних театрів «У світі екологічних проблем» (онлайн формат) серед вихованців закладів дошкільної, загальної середньої, позашкільної та професійно-технічної освіти.

Мета конкурсу - активізація екологічного руху, виявлення, поширення нетрадиційних форм роботи учнівських колективів у русі за екологічну безпеку, пошук, розвиток талантів та обдарувань, привернення уваги місцевої влади, громадських, державних організацій до екологічних проблем регіонів.

Підгайцівська горомада, за результатами I етапу відбору огляду – конкурсу екологічних театрів «У світі екологічних проблем» була представлена 6 роботами-переможцями. Всі вони показали відмінний рівень підготовкти та були відзначені членами обласного журі.

За високу виконавську майстерність, сценічну культуру колектив «Дівчатка-малятка» Підгайцівського дошкільного навчального закладу «Малятко» був визначений переможцем у молодшій віковій категорії.

Щиро вітаємо юних акторів та їх наставників - музичного керівника Наталію Козак, вихователя Оксану Соловонюк, методиста Наталію Степанюк та директора закладу - Наталію Дядяніну.

Також дипломами управління освіти і науки облдержадміністрації були відзначені:

Театр «Еколог» загальноосвітньої школи I-III ступенів села Воротнів (керівники: Тетяна Щебетюк, Олена Лисенко, Катерина Нікітчук);

Екологічний театр «Щит надії» загальноосвітньої школи I-II ступенів села Гаразджа Волинської області Луцького району (керівник Віталія Драницька);

Драматичний колектив «Маски» загальнооосвітньої школи I-III ступенів села Лище (керівник Світлана Редько);

Театр «Чисте довкілля» Підгайцівського навчально-виховного комплексу «ЗОШ I-III ступенів-гімназія» (керівник Наталія Мацех);

Екологічний театр «ETERNITY» загальноосвітньої школи I-III ступенів села Піддубці (керівник Алла Тодорович)

Щиро вітаємо наші колективи, які не лише гідно представили рідну громаду у такому важливому конкурсі, а й вже у такому юному віці зробили свій вклад у збереження природи, підтримку екологічного балансу планети, примноження її багатств, адже це одні з першочергових завдань сьогодення.

Детальніше ознайомитись з усіма відеороботами театральних колективів Підгайцівської громади, які брали участь у I етапі відбору огляду – конкурсу екологічних театрів «У світі екологічних проблем» можна на каналі ютюб за посиланням: Освіта Підгайці - YouTube

Відео переможців - колективу «Дівчатка-малятка» Підгайцівського дошкільного навчального закладу «Малятко» за посилання: Екотеатр закладу дошкільної освіти с.Підгайці - YouTube