Вітаємо з Міжнародним днем захисту дітей

Дата: 01.06.2021 09:15

Дорогі діти! Шановні батьки!

Дитинство – найпрекрасніша пора нашого життя.

У перший день літа від усієї душі вітаю вас з Міжнародним днем захисту дітей!
Це добре і радісне свято покликане нагадати нам, дорослим, про відповідальність за благополуччя і щастя дітей - майбутнє нашої України.

Турбота про молоде покоління, створення умов для його гармонійного розвитку -  завдання не тільки родини, але й суспільства і держави, органів місцевого самоврядування.

Для нас дуже важливо, щоб ви росли здоровими, щоб ваше дитинство було радісним і щасливим.

Хочемо, щоб кожна дитина могла реалізувати свої таланти та втілити свої мрії в життя. У цій справі любов батьків і підтримка на місцевому рівні відіграють важливу роль.

Допомога багатодітним сім’ям, захист прав та інтересів маленьких жителів нашої громади, поліпшення системи охорони здоров’я та освіти знаходяться в центрі нашої постійної уваги.

Важливо, щоб з самих перших хвилин життя кожна дитина відчувала це.

Щиро дякую всім, хто вкладає свою душу у виховання наших дітей, – батькам, вчителям, вихователям.

Дорогі діти, ростіть здоровими, добрими, талановитими і радуйте нас своїми успіхами! Шановні батьки! Бажаю вам міцного здоров’я, батьківської мудрості, впевненості в завтрашньому дні, наполегливої і натхненої праці на благо ваших дітей та України!

З повагою,

сільський голова Юрій Семенюк!