У громаді стартували святкові заходи до Дня захисту дітей

Дата: 31.05.2021 15:28

У старостатах Підгайцівської громади розпочались заходи до Дня захисту дітей. Першими атракції для дітей провели у Липинах та Борохові.

Концертно-розважальну програму «Дивоцвіт дитячих талантів» у Липинах  організував Центр культури, туризму, молоді та спорту Підгайцівської сільської ради.

В.о. директора центру Тетяна Ковжук розповіла, що участь у святі взяли більше сотні дітей громади. Юні артисти підготували яскравий концерт із музичними номерами та танцювальними композиціями. На сцені будинку культури свої таланти демонстрували вихованці Липинського будинку культури: учасники народного вокального ансамблю «Жива пісня», молодіжний вокальний ансамбль «Кралечки», дитячий вокальний ансамбль «Рушничок», ансамбль танцю «Дивограй», гурток сольного співу.

На завершення концертної програми серед глядачів-дітей розіграли лотерею та вручили переможцям 27 м’яких іграшок від компанії «Тигрес».

Усі учасники свята могли взяти участь у майстер класі Липинського гончара Віктора Дудка. Активніші діти змагалися у естафетах, малювали на асфальті, пригощалися солодощами та морозивом.

Зі слів старости Олександра Куця, завдяки організаторам та спонсорам, вдалося подарувати позитивні емоції дітям та показати батькам, яких успіхів досягли їхні діти, займаючись у творчих колективах при будинку культури.

У Борохові через негоду мешканці села розважались у будинку культури, де їх чекала концертна програма за участі місцевих аматорських колективів та маленьких артистів. Свято видалось на славу, а староста села Катерина Маннонова вручила юним талантам подарунки – м’які іграшки та побажала усім дітям щасливого, безтурботного дитинства.

За словами заступника сільського голови Валентина Приходька, подібні свята пройдуть у всіх старостатах Підгайцівської громади, оскільки карантинні умови дозволяють, а люди вже скучили за масовими заходами та позитивними емоціями.