Увага оголошення! Компанія «Модерн-Експо» запрошує на роботу

Дата: 31.05.2021 14:52

Компанія «Модерн-Експо» запрошує на роботу:

• операторів верстатів;
  • слюсарів;
  • пакувальників.

Телефон для довідок: +38 (050) 377 95 67

Міжнародний холдинг «Модерн-Експо» — (англ. Modern-Expo) провідний виробник і постачальник торговельного обладнання в Центральній та Східній Європі. Головний офіс компанії знаходиться у Луцьку в с. Струмівка, вул. Рівненська 4.

2016 року холдинг налічував 2500 працівників у 7 країнах. Група компаній представлена офіційними дистриб'юторами в Латвії, Литві, Білорусі, Росії, Молдові, Казахстані, Румунії, Грузії, Азербайджані, Вірменії, Киргизії, Іспанії, Хорватії, Франції, Словенії, Австрії, на Балканах в інших регіонах.

«Modern Expo» (Луцьк) є лідером з виробництва комерційного обладнання на ринку України. Ця компанія, дотримуючись міжнародних стандартів ведення бізнесу, впроваджує європейську культуру ділових відносин, дотримуючись високих стандартів якості в Україні, зробила серйозні кроки в напрямку реалізації своєї місії - досягти глобального лідерства у виробництві торгових стелажів і бокс-офісу, використовуючи інтелектуальний потенціал, інновації та досвід професіоналів!

Компанія є одним з головних наповнювачів бюджету Підгайцівської громади.

Контакти:

JE Modern-Expo Ltd