Відбулось засідання комісії з питань захисту прав дитини

Дата: 27.05.2021 12:37

26.05.2021 під головуванням заступника голови Підгайцівської сільської ради Олександра Бляшука відбулось засідання комісії з питань захисту прав дитини.

У засіданні взяли участь члени комісії та запрошені.

Комісійно розглянуто ряд питань, віднесених до повноважень служби у справах дітей сільської ради, серед яких:

1. Про визначення способу участі батька гр. Ч. у вихованні малолітньої дитини.
  2. Про надання дозволу на вчинення правочину щодо нерухомого майна.
  3. Про визначення способу участі батька гр. С. у вихованні малолітньої дитини.
  4. Про надання висновку служби у справах дітей про підтвердження місця проживання дитини.

За результатами розгляду питань порядку денного були винесені виважені та обґрунтовані рішення в інтересах дітей й взяті на контроль до їх повного виконання.

Інформує: начальник Служби у справах дітей Наталія Матвіюк