Днями, службою у справах дітей райдержадміністрації було організовано круглий стіл для  посадових осіб, на які прокладено функції організації роботи із захисту прав дітей. Захід стосувався соціального захисту та привернення уваги суспільства до проблем дотримання прав дитини, з нагоди Міжнародного дня захисту дітей.

Як повідомили на офіційному сайті Луцької районної дердавної адміністрації, метою зустрічі стало об’єднання зусиль усіх відповідальних відділів щодо обізнаності та забезпечення захисту прав та інтересів дітей, батьків, батьків-вихователів та опікунів.

Для участі в заході були запрошені представники ювенальної  превенції Луцького районного відділення поліції РУП ГУНП у Волинській області, працівники служб у справах дітей сільських, селищних та міських рад Луцького району.

Представники служби у справах дітей Підгайцівської сільської ради були присутні на заході.

Під час зустрічі усіма учасниками обговорювались актуальні питання щодо організації оздоровлення та відпочинку дітей у 2021 році, співпраці та ефективності роботи служб у справах дітей спільно з ювенальною превенцією Луцького РУП щодо захисту прав дітей, причини та наслідки зростання осиротіння дітей, забезпечення прав дитини на родинне оточення.

Отриманий представниками Підгайцівської сільської ради досвід буде використовуватись у роботі Служби.