Півфінал обласних змагань "Сокіл" ("Джура") проходить на території Підгайцівської громади!

Дата: 21.05.2021 15:13

21 травня в с. Гаразджа Луцького району відбулось урочисте відкриття півфіналу обласного етапу всеукраїнської дитячо - юнацької військово - патріотичної гри "Сокіл" ("Джура").
 Ці змагання організовує КЗ "Волинський обласний центр національно - патріотичного виховання, туризму і краєзнавства учнівської молоді Волинської обласної ради" (Далі Центр).
На відкритті були присутні заступник голови Підгайцівської сільської ради Валентин Приходько, директор центру Богдан Бальбуза, заступник директора Катерина Павлюк, староста Піддубцівського старостинського округу Олександр Романюк, організатори,  учасники змагань.
Програма півфіналу розрахована на два дні та включає змагання різних видів:  "Стрільба", "Впоряд", "Рятівник" , "Пластун", гру "Відун", конкурси " Бівак"(таборування),  "У колі друзів". У заході задіяно понад 200 чоловік.
Підгайцівська сільська рада прийняла активну участь в організації, адже подія відбувається на території нашої громади. Зокрема, ми долучились до організаці медико-санітарного забезпечення, громадського порядку, вивозу сміття.
Як зазначив Валентин Приходько: "Це черговий крок у спільній роботі нашої громади з Центром, адже така взаємодія сприяє  патріотичному вихованнію дітей та молоді громади, розвитку туризму та спорту. Ми маємо намір налагодити тісну співпрацю".
Вітаємо всіх учасників та бажаємо сприятливої погоди та нових перемог!