Найщиріші вітання з Днем вишиванки!

Дата: 20.05.2021 08:56

Українська вишиванка - це національна святиня!
Цей день в Україні немає фіксованої дати. Щороку святкування припадає на третій четвер травня. В 2021 році День вишиванки припадає на 20 травня.
Саме вишиванка символізує і несе в собі духовне багатство, мудрість і традиційний зв’язок багатьох поколінь. Це наш національний оберіг!

Нині це свято поширилося до світових масштабів. З 2014 року воно вийшло за межі нашої України і стало Всесвітнім днем вишиванки. Близько 38 країн світу підтримують цей день.  Вишиванки одягають у Грузії, Чехії, Німеччині, США, Канаді, Литві, Латвії, Польщі, Казахстані, Росії, Франції, Румунії, Словаччині, Фінляндії, Норвегії, Таїланді, Мексиці, Шотландії, Єгипеті, Південній Африці, Португалії, Ізраїлі, Аргентині, Бразилії.
Тож нехай це свято зітре кордони й об'єднає нас у спільній любові до всього українського! Гарного настрою та різнобарвних вражень!

Із найщирішими побажаннями колектив Підгайцівської сільської ради.