Школа с.Хорлупи виборола 1 місце в індивідуальних та командних змаганнях на першість Підгайцівської ТГ

Дата: 14.05.2021 15:38

14 травня в спортивній залі ЗОШ  I-III ст. с. Піддубці КЗ "Центр культури, туризму, молоді та спорту" Підгайцівської сільської ради провів змагання з шашок серед учнів шкіл Підгайцівської ТГ. Участь взяли 10 команд із сіл  Воротнів, Романів, Борохів, Гаразджа, Звірів, Пальче, Хорлупи, Лище, Липини, Піддубці.

Мета змагань - пропаганда здорового способу життя, популяризація занять з шашок серед молоді, підвищення майстерності юних шашкістів, організація змістовного дозвілля школярів.

Точилася запекла боротьба, у якій впевнену перемогу здобула команда ЗОШ I-II ст. с. Хорлупи.

Вітаємо переможців, адже вони стали першими і в індивідуальних і в командних змаганнях на першість шкіл Підгайцівської ТГ.

Почесне друге місце – команда з с. Піддубці, третє – з с. Лище.

В індивідуальних змаганнях серед юнаків: 1 місце – Миколайчук Богдан (Хорлупи), 2 місце – Білозюк Веніамін (Піддубці), 3 місце – Ольфанс Артем (Лище).

В індивідуальних змаганнях серед дівчат: 1 місце – Лихач Іванна (Хорлупи), 2 місце – Бабчанік Дарина (Гаразджа) та Мельник Олена (Піддубці).

Заступник сільського голови, Валентин Приходько нагородив учасників та переможців призами та грамотами.

Дякуємо всім учасникам та наставникам! Дякуємо господарям і організаторам змагань.

Такі заходи будуть проводитись на території громади систематично з різних видів спорту.