День сім’ї в Україні можна відзначати двічі на рік

Дата: 14.05.2021 12:29

Існує свято, присвячене сім’ям, адже Сім’я – це ключовий елемент суспільства. Цей день відзначають у багатьох країнах світу.

Міжнародний день сім’ї (International Day of Families) припадає на 15 травня. Засновано Свято було ще у 1993 році Генеральною Асамблеєю Організації Об’єднаних Націй з метою сприяння соціальному розвитку з урахуванням різних соціальних, культурних та політичних систем, та відмінних концепцій сім’ї.

Передумовою існування цього свята стала необхідність звернення уваги міжнародної громадськості до проблем сучасних сімей.

Окрім Міжнародного дня сім’ї, в Україні 8 липня відзначають своє свято родини з 2012 року згідно указу президента України №1209 / 2011 "Про відзначення в Україні деяких пам'ятних дат і професійних свят" від 30 грудня 2011 року. В цей день за православним календарем церква відзначає День пам’яті святих Петра і Февронії - покровителів сім’ї та любові. Їхній шлюб є зразком християнського шлюбу. В Україні на День сім’ї проходять різні сімейні заходи, фестивалі на відкритому повітрі та пікніки. Загалом цей день найкраще провести в колі сім'ї.

Шановні мешканці громади, вітаємо вас з таким чудовим святом. Нехай сім’ї будуть міцними та щасливими!