Команда ЗОШ I-II ст. с. Крупа здобула перемогу у першості громади серед шкіл I-II ст. з настільного тенісу!!!

Дата: 11.05.2021 15:56

11 травня в спортивній залі ЗОШ  I-II ст. с. Хорлупи КЗ "Центр культури, туризму, молоді та спорту" Підгайцівської сільської ради проведено змагання з настільного тенісу серед учнів шкіл I-II ступенів Підгайцівської ТГ. Участь взяли 7 команд із сіл  Воротнів, Крупа, Борохів, Гаразджа, Звірів, Пальче, Хорлупи.

Мета змагань - пропаганда здорового способу життя, популяризація настільного тенісу серед молоді, підвищення спортивної майстерності юних тенісистів, організація змістовного дозвілля школярів. Склад команди 2 чол. - 1 юнак та 1 дівчина. Кожну команду супроводжував тренер – викладач.

Точилася запекла боротьба, у якій впевнену перемогу та кубок громади здобула команда ЗОШ I-II ст. с. Крупа.

Вітаємо команду у складі:  Холод Дмитро, Харковець Дарина та наставник Левсонюк Віталій   –  з перемогою!!

Почесне 2 місце виборола команда ЗОШ І-ІІ ст. с. Хорлупи: Колесніков Вадим, Протасюк Владислава, тренер-наставник – Корнійчук Олександр, 3 місце -  команда ЗОШ І-ІІ ст. с. Гаразджа: Соколовський Денис, Балюк Дарина, тренер-наставник – Фес Олександр.

Заступник сільського голови Олександр Бляшук урочисто нагородив учасників дипломами, за перше місце - кубком та грамотами.  Переможцям також було подаровано професійний набір для настільного тенісу.

Дякуємо всім учасникам та наставникам! Дякуємо господарям змагань, директору школи  Ірині Вікторівні та вчителю фізкультури Олександру Васильовичу.

Такі заходи будуть проводитись на території громади систематично з різних видів спорту.