Команда Підгайцівської громади здобула почесне 2 місце у змаганнях з волейболу!

Дата: 11.05.2021 12:06

10 травня в приміщенні спортивного залу Підгайцівського НВК "ЗОШ І-ІІІ ст. - гімназії" відбулись зональні змагання Чемпіонат ВФСТ "Колос" з волейболу за участі 4 команд: Підгайцівської ТГ, Ківерцівської ТГ, Маневицької ТГ, Горохівської ТГ.

Точилася запекла боротьба, у якій  команда нашої громади здобула почесне 2 місце.

Вболівали за нашу команду заступники сільського голови Леонід Гроголь, Валентин Приходько, інструктори по спорту Віталій Шкорупський та Володимир Харчук.

Команді було надано матеріальну допомогу для розвитку. Вітаємо! Бажаємо нових здобутків та перемогІ