Вчора на трасі Підгайці-Крупа було виявлено факт несанкціонованого та протиправного викидання сміття територією громади. Моніторинговою групою було викликано поліцію та зафіксовано факт правопорушення. Поліцейським офіцером громади було складено протокол на винну особу за порушення Правил благоустрою (з Правилами благоустрою можна ознайомитись на сайті громади за посиланням: https://pidgayci-gromada.gov.ua/pravila-blagoustroju-naselenih-punktiv-pidgajcivskoi-silskoi-radi-17-59-54-05-05-2020/)

Невдовзі в старостатах запрацюють громадські інспектори з охорони довкілля, які пройдуть відповідне навчання та матимуть повноваження штрафувати населення за порушення законодавства з охорони довкілля.
По факту правопорушення було вжито заходів щодо усунення негативних наслідків (прибрано сміття), проведено роз'яснювальну роботу.

Просимо мешканців звернути увагу на такі випадки. Якщо стаєте свідками несанкціонованого вивозу сміття, зафіксуйте даний факт на ВІДЕО та повідомляйте на лінію 102 та інспектора з благоустрою по населеному пункті, щоб в подальшому притягнути причетних осіб до відповідальності.