Заходи до Дня пам’яті та примирення і 76-ї річниці перемоги над нацизмом у Другій світовій війні проходитимуть без масових зібрань

Дата: 06.05.2021 12:38

8–9 травня - День пам’яті та примирення і 76-а річниця перемоги над нацизмом у Другій світовій війні. У ці дні в Україні згадають тих, хто віддав своє життя заради незалежного та щасливого майбутнього для поколінь українців. У пам’яті назавжди залишаться подвиги героїв, які в повоєнний час захищали країну та території нашої громади.

На жаль, у цьому році, через введення додаткових карантинних обмежень та встановлення високого рівня епідемічної небезпеки заборонено проводити масові заходи.

Через ризик розповсюдження корона вірусної хвороби у нашій громаді заходи з підготовки і відзначення Дня пам’яті та примирення і 76-ї річниці перемоги над нацизмом у Другій світовій війні будуть проходити в обмеженому варіанті, без масового скупчення людей.

З нагоди вшанування загиблих, будуть проведені панахиди та покладання квітів до обелісків та пам'ятників:

с. Підгайці - 07.05. об 14.00;

с. Хорлупи - 07.05. об 15.00;

с. Пальче - 07.05 об 15.30;

с. Борохів - 08.05 об 10.00;

с. Звірів - 07.05 об 11.00;

с. Романів - 07.05 об 12.00;

с. Липини - 07.05 об 14.00;

с. Піддубці - 07.05 об 14.00;

с. Гаразджа - 07.05. о 10.00;

с. Лище - 07.05. об. 13.00.

Також традиційно буде здійснено виплату щорічної разової грошової допомоги ветеранам війни та іншим особам, які мають особливі заслуги. За отриманням допомоги звертатися після 12 травня жителям сіл Підгайці, Крупа, Струмівка до головної садиби у Підгайцях, жителям старостинських округів до відповідних адмін. установ у старостатах.