Вітаємо переможців та учасників конкурсу «Почни змінювати світ на краще зі свого села» на кращий ескіз зупинки громадського транспорту у с. Лище

Дата: 27.04.2021 14:18

Сьогодні вітаємо переможців та учасників конкурсу

«Почни змінювати світ на краще зі свого села»

на кращий ескіз зупинки громадського транспорту у с. Лище.

Ініціатором такого патріотичного заходу для юних жителів Лищенського старостинського округу стала Олена Голубович. Підтримали організацію заходу заступники сільського голови Валентин Приходько та Олександр Бляшук.

Участь у конкурсі взяли понад 30 дітей. Це юні художники зі шкіл с. Лище (організатор Наталя Сікора), с. Воротнів (організатор Вікторія Кошелюк) та вихованці «Арт студії Лище» (керівник - Тетяна Козюк).

Оргкомітет конкурсу визначив 7 переможців, фрагменти малюнків яких будуть розміщені на зупинці в с. Лище:

Юзюк Юліанна

Козюк Емма

Познюр Софія

Прадун Іванна

Маковська Єлізавета

Ткачук Вікторія

Козюк Любомир

Переможці були нагороджені грамотами та цінними подарунками. Тетяна Козюк допомогла старості вибрати і сформувати призи для дітей.

Вітаємо! Дякуємо всім учасникам заходу. Ви великі молодці, наші таланти та патріоти свого села. Вже у такому юному віці діти завдяки своїм здібностям роблять внесок у благоустрій та естетичний розвиток рідного села. Конкурсанти будуть також брати участь у розписі зупинки.