Громадські слухання  щодо створення якісного освітнього простору в закладах загальної середньої освіти Підгайцівської сільської ради (с. Пальче)

Дата: 21.04.2021 15:50

20 квітня у с. Пальче Хорлупівського старостинського округу відбулись громадські слухання  щодо створення якісного освітнього простору в закладах загальної середньої освіти Підгайцівської сільської ради.

Захід був людним. Мешканці села, керівництво та колектив школи мали можливість поспілкуватися з начальником та працівниками відділу освіти, культури молоді та спорту, заступниками сільського голови, депутатами.

Сьогодні освіта переживає складні часи: реформи, нові закони, децентралізація і зміна фінансування. До відома громади було донесено вимоги профільного Міністерства щодо якості освіти та освітнього середовища.
На даному етапі керівництвом Підгайцівської сільської ради вивчається бачення педагогічних колективів, керівництва шкіл, батьків, жителів сіл щодо напрямків створення якісного освітнього простору в школах громади.
Хочемо звернути увагу, що на громадських слуханнях не приймаються рішення, а лише обговорюються відповідні питання.
Такі слухання невдовзі будуть проведені і в інших селах нашої громади, про що буде повідомлено.