Команда з Підгайцівського НВК здобула перемогу у першості громади серед шкіл I-III ст. з настільного тенісу!!!

Дата: 20.04.2021 16:08

20 квітня в спортивному залі ЗЗСО I - III ст. с. Липини Підгайцівської ТГ було проведено першість громади з настільного тенісу.
Участь взяли школярі загальноосвітніх шкіл І-ІІІ ст. сіл  Підгайці, Лище, Романів, Піддубці, Липини.
Мета змагань - пропаганда здорового способу життя, популяризація настільного тенісу серед молоді, підвищення спортивної майстерності юних тенісистів, організація змістовного дозвілля школярів. Склад команди 3 чол. - 2 юнака та 1 дівчина.
Кожну команду супроводжував тренер – викладач: Підгайці - Віктор Левицький, Романів - Микола Якимчук, Лище - Олександр Семенюк, Піддубці - Богдан Петрук, Липини - Савка Тарас .
Точилася запекла боротьба, у якій впевнену перемогу та кубок громади здобула команда Підгайцівського НВК "ЗОШ І-ІІІ ст. - гімназія".

Вітаємо команду та наставника – Віктора Левицького з перемогою!!
Почесне 2 місце виборола команда ЗОШ І-ІІІ ст. с.Лище, 3 – команда ЗОШ І-ІІІ ст. с. Романів.
Учасники змагань нагороджені дипломами за участь та грамотами.  Переможці отримали також професійний набір для настільного тенісу.

Дякуємо всім учасникам та наставникам! Такі заходи будуть проводитись на території громади систематично з різних видів спорту.