Триває озеленення території Підгайцівської громади в рамках програми «Озеленення планети!» та до Дня довкілля!

Дата: 15.04.2021 17:12

Продовжуються заходи  з озеленення території  Підгайцівської громади.  Сьогодні в рамках програми "Озеленення планети" та до Дня довкілля працівники Підгайцівської сільської ради висадили 70 молодих туй різних видів  біля адміністративного приміщення Липинського старостинського округу.

У заході взяли участь: заступник сільського голови Леонід Гроголь, начальник комунального підприємства Михайло Котов, староста Липинського округу Олександр Куць,  директор ТзОВ «Тигрес» Олександр Шевчук, підприємець Дмитро Уринюк, працівники сільської ради Світлана Зінкевич, Тетяна Ковжук та інші небайдужі мешканці.

В майбутньому на цій території планується зробити затишний скверик з лавками, ліхтариками й квітучими клумбами. Долучитися до заходів з поліпшення стану навколишнього середовища: озеленення територій, поширення екологічних знань та дотримання екологічної культури може кожен небайдужий мешканець!!!!