Вітаємо сільського голову Підгайцівської ТГ Семенюка Юрія Михайловича з ювілеєм!!!

Дата: 13.04.2021 09:27

13 квітня - особлива дата, свій 60- річний ювілей відзначає  голова Підгайцівіської сільської ради  Семенюк Юрій Михайлович.  Депутатський корпус та  апарат Підгайцівської сільської ради сердечно вітає Вас з ювілеєм. Дякуємо за Вашу щоденну працю на благо громади, за відданість справі та професіоналізм! Бажаємо, щоб удача і натхнення  були вірними супутниками у всіх Ваших справах, а здоров'я і благополуччя - у щоденному житті. Щоб не тільки в цей день, а й у повсякденному житті Ви відчували  шану, взаєморозуміння, підтримку, вдячність та любов від оточення. Нехай все задумане  збувається. Успіхів Вам, творчих реалізацій і відповідальних рішень на користь Підгайцівської громади.