Народний депутат завітав до ЦНАПу у Підгайцівській громаді!

Дата: 10.04.2021 21:56

Нещодавно у Підгайцівській громаді запрацював Центр надання адміністративних послуг. З нагоди такої вагомої для громади події, ЦНАП відвідав народний депутат Валерій Стернійчук.

Він поспілкувався із заступником сільського голови Олександром Бляшуком, начальником ЦНАПу – Наталією Муравйовою  та колективом центального відділення у с. Липини. Нардеп привітав нашу громаду з відкриттям ЦНАПу та зазначив, що: «Це один з ключових напрямів, яким я опікуюся, адже кожен мешканець має отримати доступ до якісних державних сервісів. Приємно, що окрім центрального офісу в Липинах, працює територіальний центр в Підгайцях та робочі місця в Борохові, Хорлупах, Звірові, Романові, Піддубцях, Лищі». Валерій Стернійчук був приємно вражений кількістю послуг, які надає центр та висловив сподівання, що у недалекому майбутньому їх кількість зросте. Народний депутат наголосив, що ЦНАП має бути у кожній громаді.