Сьогодні, 07 квітня 2021 року у Підгайцівській територіальній громаді відбулося відкриття Центру надання адміністративних  послуг. Відкриття ЦНАПу стало можливим завдяки співпраці Підгайцівської сільської ради як правонаступника Липинської, учасника Фази впровадження «Напряму з покращення якості надання адміністративних послуг для населення Програми «ULEAD з Європою», що фінансується ЄС і реалізується на замовлення Шведського агентства міжнародного розвитку (Sidа).

Надання доступних, зручних адміністративних послуг високої якості є надзвичайно важливим для жителів, адже нині наша громада нараховує понад 25 тис. мешканців.
На цю урочисту подію прибули Підгайцівський сільський голова Юрій Семенюк, голова Луцької районної державної адміністрації Володимир Кец, перший заступник голови Луцької районної адміністрації Олександр Озінович, радник голови Волинської обласної ради Богдан Гусак, заступники сільського голови Леонід Гроголь, Валентин Приходько, Олександр Бляшук, настоятель храму Святої Трійці отець Микола, представники суб’єктів надання адміністративних послуг, з якими заключено Меморандуми про співпрацю, депутати місцевої ради. 


Юрій Семенюк на урочистості з нагоди відкриття подякував за розпочату справу Богдану Гусаку та зазначив: «Переконаний в тому, що правильно побудована стратегія розміщення мережі ЦНАП в громаді у вигляді Центрального офісу в с.Липини, територіального підрозділу в с.Підгайці, 6 віддалених робочих місць в кожному старостинському окрузі та 1 місця для самообслуговування надалі буде запорукою успішної комплексної роботи з якісного обслуговування населення»
Сільський голова вручив сертифікати «Про проходження навчання в рамках Програми з розширення прав і можливостей на місцевому рівні, підзвітності та розвитку “U-LEAD з Європою ” адміністраторам, старостам, заступнику сільського голови, який опікується роботою ЦНАП Леоніду Гроголю, керуючій справами Анастасії Дячук, начальнику ЦНАП Наталії Муравйовій.


У своїх промовах вельмишановні гості бажали подальшого розвитку та вдосконалення професійного рівня у наданні послуг населенню, натхненних справ на благо розвитку Підгайцівськкої громади як однієї з найпотужніших у Волинській області.
Слова щирої  подяки висловлюємо  нашим партнерам, які надавали допомогу у створенні Центру, а особливо Станіславу Ющику – регіональному спеціалісту Програми «U-LEAD з Європою».
Також, дякуємо нашим партнерам ТзОВ ТИГРЕС та його керівнику, депутату Підгайцівської сільської ради Олександру Шевчуку за підтримку.
Очікувані вигоди від відкриття ЦНАПу очевидні: мешканці громади мають можливість отримати різноманітні послуги в одному місці, а це – понад 170 послуг, зросте рівень обслуговування населення та прискорення в отриманні документів. Місцевий бізнес буде розвиватись у більш сприятливих умовах, територія громади стане інвестиційно привабливою.

Першому відвідувачу ЦНАПу Дмитру Уринюку вручено відзнаку та невеличкий сувенір на пам'ять.

Безсумнівно, це новий крок у розвитку нашої громади. Це новий рівень, який наближує нас до європейських стандартів. Ми працювали й надалі будемо працювати на благо громади.
Вітаємо громаду з відкриттям Центру надання адміністративних послуг!