Вчитель ЗОШ І-ІІ ст. с. Хорлупи зайняла ІІ місце у XV Всеукраїнському фестивалі-конкурсі "Учитель року предметів духовно- морального спрямування"

Дата: 07.04.2021 11:02

Щиро вітаємо вчителя ЗОШ І-ІІ ст. с. Хорлупи Щербачук Руслану Михайлівну з зайнятим ІІ місцем у XV Всеукраїнському фестивалі-конкурсі "Учитель року предметів духовно - морального спрямування", який відбувся в онлайн - форматі у Національному університеті "Острозька академія" 20 та 27 березня 2021 року.

Директор школи Ірина Тарасюк характеризує Руслану Щербачук як молоду, енергійну, талановиту, креативну, з невеликим педагогічним стажем, яка завдяки своїй наполегливості, старанності, вимогливості до себе зуміла досягти таких високих результатів. Руслана Михайлівна щира, добра, відкрита людина, яку люблять діти, поважають батьки, цінують колеги.

Колектив ЗОШ І-ІІ ст. с. Хорлупи бажає Руслані Михайлівні «міцного здоров'я, творчих успіхів, талановитих учнів, сімейного затишку та благополуччя. Нехай ця перемога буде для Вас стимулом для подальших творчих злетів».

Тож і ми приєднуємося до вітань та бажаємо молодому фахівцю нових перемог!!!!!!