Озеленення території при клубі в с. Гаразджа

Дата: 05.04.2021 19:51

Сьогодні заходи з озеленення території при клубі с. Гаразджа здійснювали учні місцевої школи, керівник клубу, небайдужі мешканці громади під керівництвом старости Олександра Романюка. Також, під його опікою у с. Піддубці було висаджено вічнозелені туї.

Така робота для Олександра Вікторовича не нова, адже він багато років пропрацював лісівником. Староста із задоволенням пояснював присутнім механізм висадки туї.

Це не вибаглива рослина. Вона користується великою популярністю у сфері ландшафтного дизайну, адже за нею просто доглядати. З цієї рослини створюють цілі живі алеї, живі стіни та огорожі. Туя дуже стійка до сильних морозів. Існують деякі конкретні правила посадки цієї рослини, які необхідно строго дотримувати при обробітку, для того щоб забезпечити туї довге життя, пояснював староста. Озеленення сприятимуть покращенню екологічної ситуації, створять динамічний, приємний ландшафтний дизайн території. Такі заходи планується проводити по інших селах нашої громади.