Вітаємо переможців обласних змагань "Шлях-2021" з пішого та велосипедного мандрівництва у старшій віковій групі з с. Лище!

  • 904

Гуртківці з с.Лище Підгацівської ТГ перемогли в обласних змаганнях "Шлях-2021".

Команда "Веломани" у складі: Тарас Струнь, Гусак Олександр, Мельник Ілля та Чижук Руслан вибороли 1 місце на змаганнях з пішого та велосипедного мандрівництва у старшій віковій групі.

Заступник директора КЗ "Волинський обласний центр національно-патріотичного виховання туризму і краєзнавства учнівської молоді Волинської обласної ради " з навчально-виховної роботи Корнійчук Алла Миколаївна розповіла про перебіг змагань та привітала переможців.

Шукаючи контрольні пункти та історичні, природні об'єкти, команда подолала на велосипедах чималий шлях (до 50 км) лісовими, польовими, шосейними дорогами довкола сіл Гаразджа, Піддубці, Воротнів, Лище та Верхівка. Набравши найбільшу кількість балів, «Веломани» вибороли перемогу, випередивши своїх суперників на 3 бали.

Також, на змаганнях долали дистанцію пішки ще дві команди ЗОШ Лише, які змагались у молодшій віковій групі (серед 46 команд) (Козачук Влад, Козачук Максим, Прадун Іванна, Козюк Любомир, Козюк Емма, Іванчук Максим, Павлишин Стас, Каган Максим, Каган Віталій).

«Діти здобули хороший досвід орієнтування на місцевості, вміння працювати в команді та бажання взяти участь у наступних змаганнях.  Вітаю переможців! Дякую батькам за віру та підтримку своїх дітей, а дітям - за щирість, енергію та позитив. Пишаюся вами, діти!» - підсумувала Алла Корнійчук.

Тож і ми приєднуємося до вітань та бажаємо юним спортсменам нових перемог!!!!!!