Команда Підгайцівської ТГ з міні-футболу відстояла честь громади, здобувши чотири перемоги

Дата: 05.04.2021 12:59

У I етапі (зональні змагання) чемпіонату ГО «Волинська територіальна організація ВФСТ «Колос» з міні-футболу (футзал) за програмою сільських спортивних ігор Волині 2021 року, команда Підгайцівської ТГ з мініутболу відстояла честь громади, здобувши чотири перемоги у всіх матчах та здобула перше місце в групі.

Результати гри: Рожищенська ТГ - Підгайцівська ТГ 0-4; Підгайцівська ТГ - Олицька ТГ 2-0; Голобська ТГ - Підгайцівська ТГ 1-3; Підгайцівська-Ківерцівська 4-1.

У II, наступному етапі (фінальні змагання) візьмуть участь 5 команд, які змагатимуться в одне коло.

Метою проведення таких змагань є популяризація міні-футболу серед сільського населення, забезпечення дозвілля та залучення до занять футболом широких верств населення, розвитку олімпійського руху в області  та пропаганди здорового способу життя, виявлення кращих команд для участі у Всеукраїнських змаганнях ГО «ВФСТ «Колос», якісної підготовки сільських спортсменів до футбольного сезону.

Вболівали за команду Підгайцівської ТГ заступник сільського голови Олександр Бляшук, староста Олександр Куць, інспектор фізичної культури та спорту КЗ Центр культури, туризму, молоді та спорту Підгайцівської сільської ради Володимир Харчук.