Команда Підгайцівської територіальної громади зайняла почесне ІІІ місце у ХХІІ обласному турнірі юних істориків!

Дата: 01.04.2021 15:39

26 березня 2021 року відбувся ХХІІ обласний турнір юних істориків, у якому взяли участь 20 команд із наукових учнівських товариств області.

Захід відбувався у режимі онлайн. В історичних раундах полеміка розгорнулася навколо цікавих питань як історії України так і світу.

Команду Підгайцівської територіальної громади представляла збірна учнів у складі Думич Ірини, Колюбаєвої Анни Підгайцівського НВК «ЗОШ І-ІІІ ст.», Петрук Дарини ЗОШ с. Липини, Рапіти Вікторії  ЗОШ с. Лище,  Федорчук Оксани ЗОШ с. Піддубці під керівництвом вчителя історії Бєлової Марії Анатоліївна.

Наша команда зайняла почесне ІІІ місце!!!!

Дякуємо вчителям, які підготували наших призерів: Крикавська Валентина Сергіївна, Сидорук Галина Іванівна, Ющук Володимир Леонідович, Романюк Майя Євгенівна, Бєлова Марія Анатоліївна.  І найщиріші вітання юним історикам нашої громади!!!! Пишаємося вашим успіхом!!!