24 березня відбулась шоста позачергова сесія Підгайцівської сільської ради VIII скликання під головуванням сільського голови Юрія Михайловича Семенюка. 


На порядок денний винесли понад 33 проєкти рішень, які  стосувалися різних напрямків розвитку громади. Зокрема, було спрямовано 2 мільйони гривень залишків освітньої субвенції на встановлення пожежної сигналізації у школах громади та збережено всі існуючі доплати педагогічним працівникам.

Особлива увага була приділена соціальним питанням.  Депутатський корпус затвердив рішення про забезпечення організації обслуговування одиноких громадян похилого віку, які проживають на території громади , згідно поданих ними заяв.

Як зазначив Валентин Приходько, «Всі люди поважного віку та сім’ї, які потребують нагляду та підтримки перебуватимуть на контролі соціальних служб, старост громади, медиків, дільничого, бібліотекарів та соціальних працівників, які працюватимуть згідно розроблених графіків відвідувань таких громадян». 


Депутат Михайло Котов, начальник комунального підприємства надав роз’яснення щодо рекультивації Брищенського сміттєзвалища. На ці потреби потрібно виділити 3,5 мільйонів гривень, що дасть можливість продовжити вивозити тверді побутові відходи з сіл громади.

Позитивним моментом є також  збільшення доходів і видатків по спеціальному фонду бюджету на суму 1 млн. грн за рахунок субвенції на фінансове покриття проїзної частини вул. Новокотівська с. Піддубці. Ця дорога буде дофінансована з місцевого бюджету.

 Леонідом Гроголем було внесено та підтримане депутатами питання надання дозволу на розроблення проєкту відведення земельної ділянки для будівництва спортивних майданчиків у с. Струмівка та с. Воротнів.
Розглянули та прийняли позитивне рішення про реорганізацію організаційної структури сільської ради шляхом створення відділу благоустрою.

Деякі питання стосувалися діяльності депутатського корпусу, так, 
було створено фракцію  «Батьківщина» у складі 3 осіб: голови фракції – Михайла Котова та членів Богдана Сінчука та Тетяни Тирилюк та переобрано голову постійної комісіі з депутатської етики, дотримання законності, соціального захисту населення та з питань освіти, культури, молоді і спорту . Більшість підтримала кандидатуру Аліни Приходько.


При розгляді питань , що стосуються землі, бралися до уваги рекомендації земельної комісії. Нові земельні ділянки не надавалися, адже діє мораторій до розробки всіх необхідних документів та планів.

Депутати заслухали керівника поліцейських офіцерів громад Романа Богдана, який розповів про переваги нової програми, за допомогою якої громада зможе придбати ще одне поліцейське авто та збільшити  кількість дільничних у нашій громаді. 

Після завершення пленарного засідання визначилися з проведенням виїзного Дня депутата, який відбудеться  30 березня.