Відбулась планово-бюджетна комісія Підгайцівської сільської ради

Дата: 23.03.2021 13:26

22 березня 2021 року в приміщенні будинку культури с. Підгайці відбулась планово-бюджетна комісія Підгайцівської сільської ради у складі: голови комісії – Святослава Карбовського, членів комісії: Леоніда Гроголя, Лариси Ляшук, Михайла Котова, Ігоря Зозулі, Олександра Шевчука, Віталія Заремби, секретаря – Світлани Зінкевич.

На засіданні, також були присутні заступник сільського голови Валентин Приходько, депутат Тарас Столярчук.
Порядок денний засідання № 4 постійної планово-бюджетної комісії Підгайцівської сільської ради містив такі основні питання:
1.    Про порядок денний засідання постійної планово-бюджетної комісії (інформував Святослав Карбовський).
2.    Про затвердження Програм Підгайцівської сільської ради та внесення змін до існуючих програм Підгайцівської сільської ради (інформувала Світлана Форсюк – начальник віддділу фінансів).
3.    Про внесення змін до рішення Підгайцівської сільської ради Про бюджет територіальної громади Підгайцівської сільської ради на 2021 р., від 24.12.2020 №3/7.
4.    Про затвердження розпоряджень сільського голови у міжсесійний період (інформувала Світлана Форсюк – начальник віддділу фінансів).
5.     Про виділення матеріальної допомоги (інформував Святослав Карбовський).
На комісію виносились питання виділення залишків освітньої субвенції на встановлення систем протипожежної безпеки закладів освіти громади та доплат працівникам за інтесивність. З цих питань слухали Жанну Скороход – начальника відділу ОКМС.
Позитивним моментом є збільшення доходів і видатків по спеціальному фонду бюджету на суму 1 млн. грн за рахунок субвенції на фінансове покриття проїзної частини вул. Новокотівська с. Піддубці.
Питання виділення матеріальної допомоги планово-бюджетна комісія делегувала виконавчому комітету.
Всі необхідні проєкти рішень були рекомендовані на розгляд сесії.