Відбулась земельна комісія Підгайцівської сільської ради

Дата: 18.03.2021 16:23

18 березня в приміщенні будинку культури с. Підгайці відбулась земельна комісія з питань економіки, земельної реформи і розвитку підприємництва Підгайцівської сільської ради VIII скликання у складі 5 осіб:
Ковжук Тетяна Вікторівна - секретар, в.о. голови комісії. Члени комісії: Колошва Олександр Володимирович, Сметана Микола Феодосійович, Лісовська Діана Ігорівна, Господарик Микола Михайлович.

Порядок денний містив 15 питань: 1. Надання дозволу на розробку проекту землеустрою, щодо відведення земельної ділянки у власність. 2. Надання дозволу на розроблення детального плану території. 3. Надання дозволу на затвердження детального плану території. 4. Надання дозволу на розробку технічної документації. 5. Надання дозволу на затвердження технічної документації із землеустрою. 6. Надання дозволу на затвердження проекту із землеустрою. 7.  Надання дозволу на затвердження проекту із землеустрою (цільове призначення якої змінюється). 8. Дозвіл на розробку проекту по зміні цільового призначення. 9. Дозвіл на добровільну відмову від права власності. 10. Надання дозволу на виготовлення паспорта прив'язки до встановлення тимчасової споруди. 11. Про оренду землі. 12. Оцінка землі. 13. Присвоєння назви вулиці. 14. Переведення садового будинку в житловий. 15. Різне.

Виділення нових земельних ділянок не відбувалося, оскільки діє мораторій на видачу нових земельних ділянок до розробки всіх необхідних документів та планів.

Комісія працювала прозоро й відкрито, усі бажаючі, у тому числі заявники, чиї питання були винесені до порядку денного, мали змогу висловити свою позицію під час роботи комісії.

З деяких питань було погоджено здійснити виїзні засідання для детального вивчення.
Інші питання розглядалися у робочому порядку.