Пошук

Про призов громадян 1994-2003 років народження на строкову військову службу в квітні-червні 2021 року

Дата: 18.03.2021 12:58
Кількість переглядів: 1126

На підставі Закону України “Про військовий обов’язок і військову службу”, Указу  Президента України від 24 лютого 2021 року  № 71/2021 “Про звільнення в запас військовослужбовців строкової військової служби, строки проведення чергових призовів та чергові призови громадян України на строкову військову службу у 2021 році ” з 01 квітня по 30 червня 2021 року на території Луцького району буде проводитись призов громадян України на строкову військову службу.

 

Фото без опису

МІНІСТЕРСТВО ОБОРОНИ УКРАЇНИ

 

НАКАЗ

 

ВІЙСЬКОВОГО КОМІСАРА ЛУЦЬКОГО ОБ’ЄДНАНОГО

МІСЬКОГО ТЕРИТОРІАЛЬНОГО ЦЕНТРУ КОМПЛЕКТУВАННЯ ТА СОЦІАЛЬНОЇ ПІДТРИМКИ

 

01.03.2021                                             м. Луцьк                                         № 30

 

 

Про  призов громадян 1994-2003

років народження на строкову військову

службу в квітні-червні 2021 року

 

 

На підставі Закону України “Про військовий обов’язок і військову службу”, Указу  Президента України від 24 лютого 2021 року  № 71/2021 “Про звільнення в запас військовослужбовців строкової військової служби, строки проведення чергових призовів та чергові призови громадян України на строкову військову службу у 2021 році ” та з метою організованого проведення чергового призову громадян на строкову військову службу наказую:

 

 

1. З’явитись на призовну дільницю Луцького об’єднаного міського територіального центру комплектування та соціальної підтримки для призову на строкову військову службу усім  громадянам 2003 року народження, яким в період чергового призову виповниться 18 років, а також громадянам, які народилися в 1994 - 2002 роках,  у яких закінчилася відстрочка від призову, або не призвані раніше на строкову військову службу за різних обставин.

2. Усім громадянам, які підлягають призову на строкову військову службу, прибути на призовну  дільницю за адресою: м. Луцьк, вул. Стефаника, 3а у встановлений час  з документами, що зазначені в повістках.  Громадяни,  які не отримали особистих повісток для призову на строкову військову службу, зобов’язані прибути у Луцький об’єднаний  міський територіальний центр комплектування та соціальної підтримки до 10 квітня 2021 р., та мати при собі документи, які посвідчують особу.

3. Усім особам призовного віку, які підлягають призову на строкову військову службу і тимчасово перебувають на території м. Луцька та Луцького району, негайно повернутися до місця постійного проживання та з’явитися у Луцький об’єднаний міський територіальний центр комплектування та соціальної підтримки для проходження призовної комісії.

4. На підставі Закону України Про військовий обов’язок і військову службу” керівникам підприємств, установ, організацій, в тому числі  закладів освіти, незалежно від їх  підпорядкування і форми власності, відкликати призовників з відряджень і забезпечити їх своєчасне прибуття на призовну дільницю.

5. Громадяни, які ухиляються від призову і не з’являються за повісткою до Луцького об’єднаного  міського територіального центру комплектування та соціальної підтримки, несуть відповідальність згідно з законодавством.

6. Контроль за виконанням наказу залишаю за собою.

7. Наказ довести до особового складу в частині, що їх стосується.

 

 

 

ТВО військового комісара

Луцького об’єднаного міського територіального

центру комплектування та соціальної підтримки

підполковник                                                                                                       В.ФАЛЬЧУК

 

 

 


« повернутися

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора

Форма подання електронного звернення


Авторизація в системі електронних звернень

Авторизація в системі електронних петицій

Авторизація

УВАГА!

Шановні користувачі нашого сайту. В процесі авторизації будуть використані і опубліковані Ваші:

Прізвище, ім'я та по батькові, а також регіон прописки.

Решта персональних даних не будуть зберігатися і не можуть бути використані без Вашого відома.

Погоджуюсь на передачу персональних даних