Під головуванням Юрія Семенюка відбулась нарада з підготовки до позачергової сесії Підгайцівської сільської ради, про що буде повідомлено на офіційному сайті громади.


На нараді були присутні: заступники сільського голови з питань діяльності виконавчих органів Леонід Гроголь, Валентин Приходько; старости громади, начальники структурних підрозділів Підгайцівської сільської ради, секретар ради.
У рамках підготовки до позачергової сесії,  детально обговорили проєкти рішень, які стосувалися: реорганізації бібліотечної мережі (Герлінська В.), розробки ПКД (Сігуа Т.), передачі майна КУ «Центр культури, туризму, молоді та спорту» (Ковжук Т.), реорганізації відділу благоустрою та інші кадрові питання (Воробець С., Котов М.), про концепцію організації роботи соціальних працівників у громаді (Валентин Приходько), питання виділення залишків освітньої субвенції на встановлення систем протипожежної безпеки (Світлана Форсюк) та ряд інших. Всі необхідні проєкти рішень будуть винесені на розгляд відповідних комісій та рекомендовані на сесію.


Леонід Гроголь наголосив, що такі наради будуть проводитися систематично, для налагодження співпраці між структурними підрозділами, для швидшої підготовки питань порядку денного пленарних засідань.