СПОРТ РОБИТЬ ГРОМАДУ СИЛЬНІШОЮ

Дата: 12.03.2021 09:49

Спорт — це важлива складова життя громади!!!
Розвитку фізичного виховання та спорту необхідно приділяти належну увагу. В нашій громаді, рішенням сесії створено комунальний заклад «Центр культури, туризму, молоді та спорту», який буде розвивати даний напрямок.

Нині ми маємо нагоду привітати наших спортсменів громади з наступними досягненнями:

1.    У щорічному турнірі з волейболу, жіноча команда з с. Підгайці виборола 1 місце.

2.   Дмитро Тихий – боксер, учень Підгайцівського НВК "ЗОШ І-ІІІ ст.- гімназії" став  дворазовим чемпіоном Волинської області . Попереду чемпіонат України, то ж удачі тобі, Дмитре!

3.    Сезон міні-футболу у Луцькому районі завершився перемогою команди «Липини».
У півфінальних змаганнях Кубка ФФЛР грали дві команди Підгайцівської громади «Лище» - «Зміна» та «АвтоПлюс» - «Липини». Нажаль одна з команд нашої громади поступилася в рахунку та не вийшла до фіналу.
Фінальна гра «Лище» - «Зміна» завершилась в нічию 3:3, за нею була серія пенальті, в якій перемогли гравці «Зміни».
Фінальна гра «АвтоПлюс» - «Липини» завершилась 2:2. Серія пенальті принесла перемогу команді «Липини».
Слід відзначити, що у цьому сезоні  команда з Липин вдруге стала чемпіоном, вигравши і Кубок і чемпіонат Луцького району.

Заступники голови Підгайцівської ТГ Леонід Гороголь та Валентин Приходько, традиційно підтримували свої колективи на трибунах у фіналі. На врученні нагород голова Федерації футболу Луцького району Олександр Бляшук привітав фіналістів із неймовірним завершенням сезону.

Розвитку спорту в громаді також сприятиме будівництво мережі мультифункціональних майданчиків у селах громади.
Щирі вітання нашим спортсменам!!! Бажаємо не зупинятись на досягнутому, а йти вперед до нових перемог.