З 8 березня дорогі Жінки громади!!!

Дата: 05.03.2021 15:40

Дорогі наші Красуні!

Сердечно вітаємо Вас із найпрекраснішим святом весни – 8 Березня!

Це свято завжди сповнене радістю, квітами, подарунками, щирими, сердечними почуттями. Ми поспішаємо привітати наших мам, дружин, дочок, подруг, колег. Висловлюємо їм наше захоплення і любов, повагу і вдячність. Ви, наші дорогі жінки – найкращі!

Вражає ваша здатність самовіддано любити, глибоко співпереживати, з радістю і терпінням піклуватися про близьких, залишаючись при цьому гарними і чарівними. І дуже важливо, що ці цінності передаються з покоління в покоління.

Здоров'я, любові і радості вам. Нехай весна живе у вашому серці. Ви головне багатство нашої громади, її душа, її сучасне і майбутнє.

З глибокою повагою, Підгайцівський сільський голова Юрій СЕМЕНЮК та чоловіча половина Підгайцівської сільської ради.