«Липини» вибороли золото чемпіонату Луцького району з міні-футболу (футзалу).

Дата: 01.03.2021 20:27

28 лютого у залі обласної ДЮСШ відбувся заключний тур чемпіонату Луцького району з міні-футболу (футзалу) за участю 4 команд: «Сьомаки», «АвтоПлюс», «Зміна», «Липини».
«Липини» прибули на гру з підтримкою не лише від фан-сектору, яким керував староста округу Олександр Куць, а й від двох заступників голови Підгайцівської сільської ради Леоніда Гроголя й Валентина Приходька.
В результаті, чемпіонами стали «Липини».
Липини вибороли перше місце в районі третій рік поспіль 2018-2019рр., 2019-2020рр., 2020-2021рр.
До двох кубків-красенів приєднався третій.

Срібні нагороди отримали «АвтоПлюс», а бронзові медалі першості виборола «Зміна».

Голова федерації футболу, Олександр Бляшук, вручив призерам змагань медалі та кубки.

Переможці змагань отримали грошову винагороду від Підгайцівської сільської ради.

Вітаємо та пишаємося командою "Липини" Підгайцівської громади!!!!