УВАГА! НАЙКРАЩИЙ ЛОГОТИП ЗА РЕЗУЛЬТАТАМИ ГОЛОСУВАННЯ ГРОМАДИ!

Дата: 01.03.2021 12:56

Важливим елементом візуального сприйняття громади є його логотип, який відображає унікальні особливості регіону та вирізняє місцевість від сотень інших.

У Підгайцівській громаді було оголошено збір ідей кращого логотипу. Дизайнерський продукт мав враховувати місцеві візуальні образи, формулювати чітке позиціонування громади, а також містити унікальні особливості.

За результатами пропозицій громади, було представлено до голосування на офіційному сайті 9 варіантів логотипу.

За результатами опитування, 36,5 % обрали варіант 3.

Друге місце за вподобаннями мешканців – 25,8 % здобув варіант 1.

Шановні мешканці громади! Хочемо подякувати всім, хто прийняв участь у голосуванні та привітати всіх нас із започаткуванням брендингу Підгайцівської громади.

Логотип – переможець буде допрацьований зі спеціалістами та розміщений на рекламній продукції.

Основна перевага успішного бренду – це його репутація, яка потім працюватиме на нас. Наша громада унікальна. Ми спільно з вами будемо працювати на результат, формуючи стратегічний план розвитку громади.